TO ŠTO STE OVDE JE VELIKI KORAK KA VAŠOJ SREĆNIJOJ BUDUĆNOSTI

NUMEROLOGIJA

Delite

Anketa

znate sta vas ceka sutra

[ 0 ]
    0% [0%] 
    [ 0 ]
    0% [0%] 
    [ 0 ]
    0% [0%] 
    [ 2 ]
    100% [100%] 

Ukupno Glasova: 2
    goran

Broj poruka : 3
    Datum upisa : 01.02.2009

NUMEROLOGIJA

Počalji  goran taj Pon Feb 02, 2009 12:30 am

SAZNAJTE KAKO SU SE BROJEVI IGRALI VASIM ZIVOTOM I STA VAM SPREMAJU ZA BUDUCNOST.
    KAD ZNAMO STA NAS CEKA - MOZEMO DA BUDEMO SPREMNI. FACEBOOK: http://www.facebook.com/pages/edit/picture.php?success=1&id=20076929963 ILI NA SAJTU: http://www.iscelenje.com

radost

Datum upisa : 11.04.2009

2012.godina

Počalji  radost taj Sub Apr 11, 2009 10:11 pm

Pozdrav,zanima me "čuvena"2012.godina sa aspekta numerologije?...imam utisak da bi moglo biti zanimljivo svima...

Admin
    Admin

Broj poruka : 38

PROGNOZA ZA 2012.god

Počalji  Admin taj Ned Apr 12, 2009 2:28 am

Smile
    2012. god, o kojoj je toliko bajki, basni i drama ispricano, da bi se i najhrabriji covek poplasio.
    A u stvari nije.
    Sa aspekta numerologije to je godina kao i svaka druga godina u broju 5. u njoj svaki pojedinac ima svoje sudbinske aspekte, izazove i postignuca.
    uopsteno broj 5 - Simbolizam broja pet lezi u cinjenici da je on zbir prvog parnog i prvog neparnog broja (2+3=5 - spajanje nebeskog (3) i zemaljskog (2)) te da je na sredini prvih 9 brojeva. Oznacava sjedinjenje, a pitagorejci su ga zvali svadbenim brojem jer je to broj sredista, sklada i ravnoteze. Pet je cula i nacina da covek oseti celokupni materijalni svet: vid, sluh, dodir, miris, ukus.
    S obzirom da je neparan broj, on ne iskazuje stanje vec sam cin i simbol je covekovog materijalnog i objektivnog postojanja u smislu bioloskog i duhovnog razvoja. Broj deljiv sa 5 je broj bica i individualnosti. Pored toga, on predstavlja i simbol Univerzuma, simbol reda i savrsenstva i konacno, simbol bozanske volje koja i ne moze zeleti nista drugo do postojanje samog tog reda i savrsenstva.

2012-GODINA U BROJU 5

Godina u petici donosi ono sto Zemlja najvise zeli i postuje: slobodu, rasterecenje, olaksanje. Spasce breme sa ledja nagomilano prethodne godine koja je prosla sa teskocama i teskobom. Prostor je pred njom, otvorice se i uzivati. Ova godina donosi sigurnost, brze promene, razlicite aktivnosti, za novine duhovnog karaktera. Bice to vreme povoljno za sastanke, dogovore, pregovore, obrazovanje i stvaralastvo u svim vidovima ljudske aktivnosti. Neke od tih stvari ce se jednostavno i lako izvesti. Posebno ce svima prijati to sto ce ljudi zeleti da cuju ono sto ima neko da im kaze, mnogi ce uvazavati nova misljenja i pitace za savete. Ego, gordost i dominacija ce skoro nestati.Usledice potpuni preporod. To ce biti vreme kada ce uzivati u plodovima koji ce doci kao nagrada za rad i davanja u prethodnom periodu ili ce se sanirati greske zbog losih postupaka od ranije.

Moje NUMEROLOSKO tumacenje je: da ce se u godini 2010. (koja je emotivna) pod uticajima emocija(sujeta, posesivnost,bes, gnev.... ili ljbavi, radosti...)i 2011. koja je godina duhovnosti, materijalnog stradanja radi duhovnog uzdizanja,godina teskog rada, bolesti i skromnosti, odlucivati sta ce biti 2012. u koliko se stanovnici okrenu duhovnim vrednostima (postenje, ljubav, tolerancija,...odricanje..), dolazi do spajanja nebeskog i zemaljskog na pravi nacin uz blagostanje. Napokon mir i harmonija, ili u protivnom njenoj obnovi po sistemu stvaranja u materiji na duhovnim principima. u svakom slucaju ce biti dobra i lepa godina. Za one koji se boje te 2012, nek budu opusteni jer ce ona doneti smirenje onome sto ce se desavati godinu -dve ranije i ovome sto se vec sada desava.

strpite se malo, izgurajte do nje, pa cemo svi zajedno uzivati u toj 2012-toj.

radost

Datum upisa : 11.04.2009

Re: NUMEROLOGIJA

Počalji  radost taj Ned Apr 12, 2009 3:24 pm

Hvala na lepom i optimističnom ,i nadasve brzom odgovoru.Iako ne poznajem dovoljno numerologiju da bih na osnovu nje prosudjivala,intuitivno se slažem sa vašom procenom.Odnosno,samo ste "potvrdili" ono što ja osećam.Ali je klima takva,već nekoliko godina,a do tada je ostalo još nepune dve godine,pa mislim da će se strah možda ipak proširiti... Puno sam na raznim forumima,i vidim da je "budjenje"i te kako počelo,ali ipak,sudeći po ljudima u svojoj neposrednoj okolini,nekako mi se čini da su oni koji se okreću duhovnosti ipak malobrojni... Smile

Admin
    Admin

2012

Počalji  Admin taj Pon Apr 13, 2009 1:50 am

Odgovor slican ovome je sadrzan i u delu ovog foruma "iscelenje". malo nesto sam naceo Da Vincija. a i ovo o svetlosti i tami sto sam upravo objavio.

Admin
    Admin

za momka koji ima zivotni put "0"

Počalji  Admin taj Sub Apr 18, 2009 3:25 am

U KRATKO... MOGUCE JE.Bedna smrt ili prosvetljenje imas dve opcije.
    najkasnije od 35 godina da se posvetis duhovnom izucavanju i radu.
    tad shvati da je i djavolcica stvorio Bog. do tada stvori materijalne rezerve. ne mora se odreci materije radi prosvetlenja, ali ne sme se zapostaviti ni dusa jer ces je polako uvoditi u pakao ako joj ne pomognes. Ne sekiraj se. nisam ni ja nista znao,i evo me ziv i zdrav. sad ja krojim sudbinu. ovo sto radim mi je hobi, Smile. Na duhovnim principima stvaram u materiji.
    Tad ulazis u takozvanu NULU . a to znaci da ti nije projektovana buducnost. ti je sam reziras. zavisi u kom obliku ces biti.. a sve zavisi od tebe. VERUJ MI TO JE SUPER. imas ti pravo i pre da se prosvetljujes, jos bolje. i da znas da ne moras da se zamonasis ili da spavas u crkvi da bi se prosvetlio. Mnogo slikara, kompozitora, pisaca.... je prosvetljeno a nisu bili monasi.Ovde se ne govori o svetcima. to je matematicko prosvetljenje, odnosno podignut nivo svesti na odredjeni nivo.
    pitao si, izvoli
    pozz.

Poslednji izmenio Admin dana Sre Avg 05, 2009 5:16 am, izmenjeno ukupno 1 puta

Admin
    Admin

nastavak za zivotni put 0

Počalji  Admin taj Sub Apr 18, 2009 3:27 am

1. davanjem se dobija. ideja da ti neko daje ili sponzorise tvoj rad ili bilo sta je uzimanje. kad das jednu jedinicu energije nekome iz nekog drugog izvora se vrate bar dve u istom ili nekom drugom obliku. ako uzmes -moras da izgubis dve. pare, jetra, auto, dete, majka, stan,zdravlje,dusa.... sve su to oblici energije. materijalizovani ili ne. sve mozes sam. i zaradices.
    2. sve sto radis radi iz ljubavi i slobodno daji sebe u to. jedino tako ce se i tebi vratiti. ako nesto ne volis nemoj da radis. i to je duhovnost.

Admin
    Admin

momak koji ima zivoti put "0"

Počalji  Admin taj Sub Apr 18, 2009 3:32 am

MORAO SAM DA KOPIRAM NJEGOVO PISMO, SVIMA NA UVID, JER SAM ODUSEVLJEN NJEGOVIM SHVATANJEM.
    CITAT

"A sto se tice duse, ja dusu dozivljavam kao softver koji je svestan svog postojanja i smisao zivota jeste da taj softver stalno povecava kolicinu informacija i sadrzaja koje ima u sebi i ne samo da povecava njihovu kolicinu nego i njihovo razumevanje, i da povecava svoju sposobnost da te sadrzaje deli sa drugim dusama dakle smisao zivota je obogatiti svoju dusu i stalno traziti jos i jos i jos novih znanja novih pogleda na svet oko sebe i svet u sebi.....

a boga ja dozivljavam kao jedan kosmicki internet, internet na koji su povezane sve duse, svi softveri .... i ako je neko nesrecan on taj bol prenosi na taj kosmicki internet na boga i preko tog kosmickog interneta svako od nas oseca tu njegovu bol... tako da ako zelimo da budemo srecni moramo da se trudimo da svi mi budemo srecni, jer ne postoji mogucnost da ja budem srecan a da druge duse oko mene ne budu srecne ...to jednostavno ne moze tako ....

tako da boga ja zapravo dozivljavam kao vezu izmedju svih nas, kao zakon akcije i reakcije... ako tresnes rukom o zid bol koji naneses zidu osetices i ti u tvojoj ruci... isto tako ako neko oseca bol , taj bol ce se kroz vreme i prostor i misli preneti i do svih nas dakle akcija je napravljena stvaranjem bola u necijoj dusi i na nama je da odreagujemo....

moja vizija boga, kosmicki duhovni internet, kosmicki zakon akcije i reakcije "

Admin
    Admin

Počalji  Admin taj Sub Apr 18, 2009 3:53 am

samo da dogradim ovo misljenje. i ja cesto ljudima koji se raumeju u racunare pravim slicnu paralelu.
    ciscenje aure je "clean up" pa defragmentacija. da bi imao ispravnu komunikaciju s ostatkom sveta moramo imati cistu auru. sve negativne energetske ili vibratorne strukture su kao virusi. i onda drugi "cisti" racunari koji imaju aivirus nece da se konektuju na ostecene. a Bozji server i te kako ima dobar antivirus program. do njega dodje samo glas ciste duse. On je samo ljubav i uz molitve od njega dobijemo i anti-virus programe. od drugih racunara dobijamo viruse samo ako mi pristanemo na neciju zarazenu igricu, iako nam je alarm (svest) rekao da je ta igra prljava.

ne trebas da mesas emocije i duhovnost. Emocije su te koje nas uvedu u nase sopstvene gluposti. ljubav nije emocija. ljubav, E to je Bog. ljubav je davanje bez ocekivanja bilo kakve naknade ili postovanja. posesivnost mnogi smatraju za ljubav, a posesivnost je negativna emocija i reprodukuje negativnu energiju. Svako od nas je taj koji odlucuje o tome sta ce primiti u sebe i kako ce se posle toga osecati. Treba poslusati ALARM antivirusa.

Sponsored content

Počalji  Sponsored content

Sada je Ned Dec 17, 2017 10:37 pm