TO ŠTO STE OVDE JE VELIKI KORAK KA VAŠOJ SREĆNIJOJ BUDUĆNOSTI

CRNA MAGIJA

Share

Admin
    Admin

Broj poruka: 38
    Datum upisa: 01.02.2009

CRNA MAGIJA

Počalji  Admin taj Pon Feb 09, 2009 3:25 am

KAD NEKO KORISTI ENERGIJU, BILO KOG OBLIKA DA BI OSTVARIO KORIST NA RACUN DRUGOG ILI DA BI NANEO ZLO NEKOM DRUGOM ILI DA NAMETNE SVOJU VOLJU DRUGOME BEZ NJEGOVOG ZNANJA ILI PRISTANKA....JA CRNA MAGIJA.

MISAO, REC I DELO USMERENA KA NEKOME PROTIV NJEGOVE VOLJE I PRISTANKA JE CRNA MAGIJA.

AKO ZAMISLJATE NEKOG BOLESNOG ILI U NEKOJ NESRECI (STO MAJKE NESVESNO CINE KAD SE MOLE ZA DECU)JE ISTO CRNA MAGIJA.

MOZDANI TALASI FORMIRANU SLIKU IZ VASE GLAVE TELEKINETICKI SALJU NA PRIMAOCA I TAKVA STRUKTURA SE LEPI ZA NJEGOVU AURU. TAMO VIBRACIJOM DELUJE NA PRIMAOCEVA TELA I PRETVARA GA U ZRTVU. AKO SE VISE PUTA PONOVITE TAKVU SLIKU IZ DANA U DAN, TO SE KLUPKO POVECAVA I DOBIJA SVE VISE NA SNAZI. ZAR JE TESKO PRIHVATITI I ZAMISLITI SVAKOGA SRETNOG?

CESTO ZENE IDU KOD VRACARE DA JOJ VRATI MUZA KUCI, JER SE SVALERA. POD IZGOVOROM DA JE MUZ POD MAGIJOM, ONE RADEE KONTRA MAGIJU DA SE ON SMIRI I NAPUSTI SVALERKU. A STA JE TO NEGO OPET CRNA MAGIJA. ne ulazim u to emotivno i s aspekta porodice. posmatram to kao na uticaj protiv necije volje. U REDU BI BILO OSLOBODITI NJEGA CRNE MAGIJE (ako je ima)A DALJI IZBOR OSTAVITI NJEGOVOJ SVESTI.
    MI KOJI SE BAVIMO OVAKVIM STVARIMA SVE MOZEMO OKAJATI, ALI CACKATI PO NECIJOJ SVESTI NE SMEMO.
    NA TRETMENIMA CESTO KAZEM LJUDIMA:"JA SAM TI OTKLJUCAO SVA VRATA, NAGOVESTIO STA JE IZA KOJIH, ALI TI BIRAS KROZ KOJA CES PROCI".

Poslednji izmenio Admin dana Čet Feb 26, 2009 3:56 am, izmenjeno ukupno 1 puta

kristina

Broj poruka: 2
    Datum upisa: 23.02.2009

crna magija

Počalji  kristina taj Uto Feb 24, 2009 1:47 am

kako je moguce da vec peti put skidam blokade i da me opet blokiraju, kao da znaju da sam skinula?
    sta da uradim da prestanu da mi rade magiju?

Admin
    Admin

Re: CRNA MAGIJA

Počalji  Admin taj Uto Feb 24, 2009 1:54 am

TVOJA ILI MOJA SRECA STO SAM UPRAVO KONEKTOVAN Smile

KOJE SU POSLEDICE TIH BLOKADA. STA TI SE DESAVA ILI MI DAJ DOZVOLU DA SE KONEKTUJEM NA TVOJU AURU DA PROCITAM SAM. AKO SI JOS UVEK OVDE.
    POZZZ.

kristina

Broj poruka: 2

sve

Počalji  kristina taj Uto Feb 24, 2009 2:00 am

pa kad mi moja kuma, koja se bavi skidanjem crne magije skine blokade, ja se par dana osecam sretna, vesela, sve mi ide od ruke, posao,ljubav,druzenje.... i nakon par dana ponovo osetim da mi krece na gore i gore i tako sve ide naopako. sad sam trenutno dobro, a dokle neznam.

Admin
    Admin

Počalji  Admin taj Uto Feb 24, 2009 2:15 am

KOD TEBE JE PROBLEM AUTO BLOKADA. NEMAS TI NIKAKVE UDARE MAGIJE, SEM SVOJIH SOPSTVENIH.
    OVAKO: MOZAK IMA JAKO NISKU FREKVENCIJU TALASA. NISKA FREKVENCIJA ZNACI I JAK INTENZITET ILI POTISAK. TI SI SKLONA LEPIM ZELJAMA, ALI I CRNIM MISLIMA. ZAMISLI DA SI TI TA KOJA ISPUNJAVAS ZELJE. JA TE NA KINESKOM JEDNOG MOMENTA SVESNO MOLIM DA MI DAS ZDRAVLJE, A NAKON PAR MINUTA, KAD ME NESTO ZABOLI ZAMISLIM KAKO JA BAS NEMAM SRECE SA ZDRAVLJEM. VIDIM SEBE KAKO LEZIM BOLESTAN. ZAMISLI DA TI MOZES DA VIDIS TU MOJU MISAONU SLIKU.
    STA BI MI ISPUNILA? KOJU ZELJU? TO JE TVOJ PROBLEM. TI NA SEBE STALNO BACAS CRNU MAGIJU. BOG NE SLUSA RECI STRANIH JEZIKA, ON CITA SLIKE IZ NASIH GLAVA. ILI DRUGIM RECIMA TI AUTOSUGESTIVNO SAMA SEBE NATOVARIS SOPSTVENIM NEGATIVNIM ENERGIJAMA. DETALJNIJE CU OPISATI U "OPSTE O MAGIJI"

Admin
    Admin

Počalji  Admin taj Uto Feb 24, 2009 2:29 am

DA BI TO SPRECILA. KONTROLISI SVOJE MISLI. NARAVNO DA VRLO DOBRO ZNAM KOLIKO JE TESKO. ALI
    NEMA NE MOGU. ZA POCETAK NACRTAJ NEKI SIMBOL KOJI CE TE PODSETITI DA MISLIS VEDRO. DA SEBE ZAMISLJAS SRECNU, NASMEJANU I ZDRAVU, KAO STO I JESI. DA SE VIDIS HRABRU, VREDNU I STA GOD JOS HOCES. MOZES I ZA SVAKU STAVKU PO JEDAN SIMBOL U DRUGOJ BOJI. JEDAN STAVI U NOVCANIK, NEKOLIKO NJIH POREDAJ PO STANU NA VIDNIM MESTIMA, NA POSLU I GDE SE VAC KRENES. TAKO DA NA SVAKIH 10 MINUTA SRETNES PO JEDAN TAJ ZNAK. JA SAM KORISTIO NEOBICNO NACRTANE SMAJLIJE U POCETKU DOK SAM MARIO STA CE LJUDI RECI. KAD GOD SRETNES TAJ SVOJ ZNAK, SETICES SE NEKE LEPE STVARI, NEKOG VICA I OTRESTI GLAVOM DA OTKACIS RUZNU MISAO. "LEPO POTISKUJE RUZNO". NIJE TOLIKO ZNACAJNO IZBACITI LOSU MISAO KOLIKO JE VAZNO NA NJENO MESTO STAVITI LEPU. ZAPUNITI PRAZNINU. GARANTUJEM TAKAV USPEH OVE VEZBE DA ZA MESEC DVA NECES VEROVATI SEBI KAKVE SU PROMENE I KOLIKO TI SA PRAVIH ZELJA ISPUNILO. U POCETKU CES OD 10 PUTA OBUZDATI SE JEDNOM PA ZA KOJI DAN DVA PUTA I... JEDNOG DANA CES IMATI SAMO SVOJE LEPE ZELJE U GLAVI I JA TI GARANTUJEM OSTVARENJE ALI BAS SVIH ZELJA KOJE U SEBI NE SADRZE KORIST NA RACUN DRUGOG. ZATO PAZI KAKO CES OSMISLJATI ZELJE. U TU SVRHU SAM I NAPRAVIO KARTICU "HARMONIJA UNIVERZUMA" KOJA BUKVALNO ISPUNJAVA PRAVE ZELJE.

magistar

Broj poruka: 1

bra vo

Počalji  magistar taj Uto Feb 24, 2009 3:06 pm

Postoji li neki brži način da se riješi problem? Mislim da je i moj problem slične prirode. Da li ovaj vaš zaštitnik to može da riješi?

Admin
    Admin

Počalji  Admin taj Čet Feb 26, 2009 3:37 am

gosp.magistre, a i svi ostali

Moj zastitnik, kao sto ste procitali deluje tako sto trenutno absorbuje negativne sopstvene ... misli, a ostatak razgradjuje u 24 sata. ali sta ce te sa onim klupkom koji ste namotavali godinama. jeste da ce on vremenom smanjivati intenzitet delovanja starih energetsko vibratornih struktura, ali sporo (ima puno redovnog posla). Tek nakon par meseci bi vam sve bilo ocisceno zastitnikom, sto zavisi od snage toga sta ste i koliko namotali.. za tako nesto se prvo morate obratiti nekome (ili cu vam ja preporuciti) ko moze to da vam ocisti trenutno, pa onda zastitnik radi ubuduce. ili ako hocete da takvo trenutno stanje zadrzite, ali da se vise ne gomila onda je u redu. u svakom slucaju ce pomoci. postoje i meditativne metode kojima uz pomoc zastitnika mozete ubrzati proces ociscenja, i resiti taj problem sami, za desetak - dana. ako se zainteresovani za takvu vrstu spiritualnog rada (ja sam tako sve postigao) mogu vam dati neke osnovne instrukcije.
    ugodan dan

meridijan

Broj poruka: 1
    Datum upisa: 20.08.2011

Magija

Počalji  meridijan taj Sub Avg 20, 2011 6:54 pm

Admin ::gosp.magistre, a i svi ostali

Moj zastitnik, kao sto ste procitali deluje tako sto trenutno absorbuje negativne sopstvene ... misli, a ostatak razgradjuje u 24 sata. ali sta ce te sa onim klupkom koji ste namotavali godinama. jeste da ce on vremenom smanjivati intenzitet delovanja starih energetsko vibratornih struktura, ali sporo (ima puno redovnog posla). Tek nakon par meseci bi vam sve bilo ocisceno zastitnikom, sto zavisi od snage toga sta ste i koliko namotali.. za tako nesto se prvo morate obratiti nekome (ili cu vam ja preporuciti) ko moze to da vam ocisti trenutno, pa onda zastitnik radi ubuduce. ili ako hocete da takvo trenutno stanje zadrzite, ali da se vise ne gomila onda je u redu. u svakom slucaju ce pomoci. postoje i meditativne metode kojima uz pomoc zastitnika mozete ubrzati proces ociscenja, i resiti taj problem sami, za desetak - dana. ako se zainteresovani za takvu vrstu spiritualnog rada (ja sam tako sve postigao) mogu vam dati neke osnovne instrukcije.
    ugodan dan

hitno mi treba osoba koja se bavi skidanjem crne magije, da li mi moze preporuciti neko nekog ?

Sada je Sub Nov 01, 2014 8:07 am